Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Smołdziński Las - Apartamenty w smołdzińskim Lesie

76-214 Smołdziński Las

608-584-311

Apartamenty położone są w małej wiosce Smołdziński Las na granicy Słowińskiego Parku Narodowego. Jest to nowo wybudowany stylowy budynek "pruski mur", pokryty trzciną. Składa się z pięciu niezależnych segmentów - apartamentów po 45m² każdy. Apartamenty są dwupoziomowe. Na parterze - salon z miejscem do spania (rozkładana dwuosobowa kanapa), aneks kuchenny (wyposażony w kuchenkę, lodówkę oraz wszystko, co niezbędne do samodzielnego

Smołdziński Las - Apartamenty w smołdzińskim Lesie