Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Smołdzino - Kwatera Prywatna

76-214 Smołdzino ul. Kościuszki 9

(59) 811-75-72

Oferujemy pokoje do wynajęcia w miejscowości Smołdzino, województwo pomorskie. Nasz dom znajduję się niedaleko rzeki Łupawy pod lasem u stóp Góry Rowokół. Do morza jest 5 km, w obrębie Słowińskiego Parku Narodowego, ruchome wydmy. W pobliżu znajdują się również jeziora: Gardno, Łebsko, Dołgie

brak zdjęcia