Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Smołdziński Las - Ośrodek Kolonijny Beata

76-214 Smołdziński Las 4

(59) 846-43-86, 601-832-981

Ośrodek położony 3 km od morza. Ilość miejsc: 150. Na terenie ośrodka znajdują się boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej. Posiadamy własne autokary oraz mikrobusy (możliwość dowozu do plaży). Do dyspozycji gości jest 150 rowerów, bilardy, piłkarzyki, stoły do tenisa stołowego. Dla kolonistów codziennie organizujemy dyskoteki (specjalne efekty). Jesteśmy organizatorem, lecz także współpracujemy z innymi biurami turystycznymi

Smołdziński Las - Ośrodek Kolonijny Beata